Titulní strana Náplně do WC

Náplně do WC

Qualicar

Qualicar zajišťuje čistotu a maximální hygienu rezervoáru, zabraňuje vzniku plynů a zápachu. Je biologicky odbouratelný a likviduje se jako fekální odpad. Doporučené ředění 1:300. Neobsahuje formaldehyd.

Campex

QUALICAR zajišťuje čistotu rezervoáru chemických WC, zabraňuje vytváření plynů a vzniku nepříjemných pachů. Obsahuje formaldehyd, biologicky snadno odbouratelný.

Instablue

Biologicky rozložitelný dezinfekční koncentrát bez obsahu formaldehydu. Po nalití do odpadního zásobníku se ředí vodou. Doporučené dávkování 50 ml / 10 l odpadu.

Instagreen

Prostředek pro čištění toalety. Pro umocnění splachovacího účinku a parfemaci toalety doporučujeme přidat 30 ml do horního zásobníku s vodou na splachování.

Aquakem Blue

Aqua Kem Blue je parfémovaný přípravek, zabraňuje tvorbě plynu, pomáhá rozpustit odpad pro vylití a udržuje nádobu čistou. Doporučené dávkování 60 ml na 10 l odpadu.

Camparinse

Campa Rinse je přísada do splachovací nádrže přenosné toalety s mnohostranným účinkem. Udržuje vodu ve splachovací nádrži svěží a zajišťuje efektivnější splachování. Tvoří na povrchu toaletní mísy a ventilu ochrannou vrstvu a má čistící účinky, takže zvyšuje hygienu toalety. Doporučené dávkování 10 ml na 15 l vody na splachování.

© 2009 - 2011 Eko Delta | Výroba, prodej a pronájem ekologických WC |  Zelená 855, 552 03 Česká Skalice, info@ekodelta.cz, http://www.ekodelta.cz
Titulní strana  |  Kontakt  |  Objednávka  |   Firma je zapsána v Obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 2396
Tel: +420 491 453 112  |  Mobil: +420 724 562 777 webdesign Wixtrix